Kalendář akcí

<< Leden 2021 >>
P Ú S Č P S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
English

Videa

Jaké je tajemství magického orákula a mayského kněze ,, Čtyři smrti ,,

Povídání o zasvěcení u mayských kněží v Guatemale v roce 2013 a zážitky z cesty zasvěcení v šamanských učeních.

Video spustíte kliknutím zde.

Slovanské pálení čarodějnic alias Beltine

Na této akci, se pod vedením Zdeňka Ordelta odehrál rituál podle dávných tradic našich předků. Dne 30.4. se  lidé každoročně setkali spolu k oslavě svých duchovních ochránců, přírody, lásky a plodnosti. Příchod vlády sil světla, tedy odchod vlády bohyně Morany a příchodu vlády bohyně Lady je jedním z hlavních motivů této ceremonie. Všechny bytosti se spojili v modlitbách za dobro, oslavili posvátné síly přírody, zapálili posvátný oheň, kterým se očistili a posílili pro další etapu roku.......

Nové poznatky ze světa šamanů Mezoameriky a návrat k domácím kořenům

Dovolte, abych vás pozval k zhlédnutí nejnovějšího rozhovoru natočeného s Alžbětou Šorfovou a Cesty k sobě. Zde najdete nejnovější informace z dění v Mezoamerických kmenů, jako jsou Mayové, Aztékové, Huichol, ale také z domácího dění. Zdeněk Ordelt má rád sdělovat pravdu a tak se budete jistě mnoha věcem divit. Přeji pěknou podívanou.

Video spustíte kliknutím zde.

Dobrodružná cesta k nalezení vlastních kořenů, aneb od indiánů ke Slovanům.

Dobrý den přeji,

zde můžete shlédnout nový dokument, natočený s ČT 1, ke kterému mi dala impuls Pavlína Brzáková. Chtěl jsem, aby se lidé dezvěděli, že američtí šamani mají vedle svých dobrých kvalit i své stinné stránky, které člověk v očarování častokrát nevidí. Pravda se vždy ale nakonec ukáže, většinou však jen těm, kdo vydrží na cestě za poznáním.Ve snímku  také najdete, co bylo jedním z impulsů k návratu a oběvení mojí domácí tradice. V dokumentu najdete inspirující příběhy dalších osob o různých cestách za poznáním. Já mám svůj příspěvěk někde okolo 26 minuty. Příjemnou zábavu vám přeji.

K dokumentu se dostanete kliknutím zde.

Indiánské inspirace na ČT 2, natočil Viliam Poltikovič

Vážení přátelé, zde můžete vidět dokument natočený Viliamem Poltikovičem, kde můžete najít velice pěkné myšlenky a zajímavosti, nejen ze světa starých šamanských učení, mayského kalendáře a záhad okolo roku 2012.

Video spustíte kliknutím zde.

Cestou, necestou k poznání pravé tváře a srdce univerza.

Zdeněk Ordelt rád přijmul pozvání Alžběty Šorfové, aby se spolu před kamerou pobavili o novinkách, které přišli do cesty Zdeňkovi, během jeho putování po rozsáhlých územích Mayů, Aztéků a dalších kmenů Mezoameriky. Jaké nové poznatky plynou z těchto zkušeností a ovlivňují Zdeňkovu práci při regeneraci naší staronové české šamanské tradice, můžete shlédnout v tomto rozhovoru.

Video spustíte zde.