Kalendář akcí

<< Únor 2021 >>
P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
English

Videa

Nejnovější informace o obnově domorodé tradice u nás i ze světa, rozhovor se Zdeňkem Ordeltem

Vážení přátelé,

dovolte, abych vás pozval ke sledování dalšího interview nabitého novými informacemi. V tomto rozhovoru jsem s Alžbětou Šorfovou, zakladatelkou televize ,,Cesty k sobě,, plynul aktuálními tématy, která pramení z práce na obnově našich domorodých tradic. Také jsme se bavili o důležitých objevech přírodní medicíny a některých ,,tabu,, informacích.

Video spustíte kliknutím zde.

Přeji všem krásný poslech.

Srdečně, Zdeněk Ordelt

zakladatel organizace, Oko Bohů

Rozhovor o obnově domorodé tradice slovanské s Danielou Drtinovou a DVTV

Vážení přátelé,

dovolte, abych vás pozval ke sledování rozhovoru, který jsem poskytl internetové televizi DVTV. Daniela Drtinová položila zajímavé otázky, které míří do citlivých témat naší společnosti, v oblasti původní tradic a zvyků v Čechách. V rozhoru zazněly důležité informace ohledně obnovy baší původní slovanské tradice.

Přeji příjmou podívanou.

Na video se dostanete kliknutím zde.

Srdečně, Zdeněk Ordelt

Ponor do cenotu Anjelita, Tulum, Quintana Roo, Yucatan, Mexico

Od té doby, co jsem poznal potápění, se mi rozšířilo vnímání světa o další prvek - vodní říši. Nádhera těžko popsatelná. N videu uvidíte ponor do jeskyně - cenotu, do hloubky 40 metrů s mým kamarádem Štěpánem Bako a mojí kamarádkou, majitelkou potápěčské školy - Get Wet v Tulumu.

Cenot Anjetlita je jedním z neeúžasnějších potápěčských zážitků, nalézá se tam totiž spadlý strom a asi v 35 metrech hloubky sulfátový mrak, pod kterým je tma vidíte pouze smaragdovou barvu mraku zespoda. 

Zážitek těžko popsatelný slovy. Užijte si video.

Obnova domácích tradic, aneb vítejte ve světě Slovanů.

Poslední interview v Cestách k sobě. Zde najdete informace o pravých a falsyfikovaných textech se slovanskou tématikou, novinky v obrodě tradice a také pozvánku na Kongres evropských domorodých náboženství ECER a Slovanský Sněm, které se konají v červenci 2016 v Praze. Jsou organizovány dceřijnou organizací Oka Bohů, Sloavsnkým Kruhem z.s..

Video spustíte kliknutím zde.

Podpořme cestu ke slovanské spiritualitě

Další ze série důležitých informací, které nás vedou k pochopení důležitosti odkazu našich předků - Slovanů. V tomto dokumentu také uslyšíte nové informace ze světa šamanismu.

Video spustíte kliknutím zde.

Cesta k obnově naší keltské a slovanské tradice se Zdeňkem Ordeltem

Cesta k návratu a obnově naší domorodé tradice slovanské, keltské. Co se odehrálo na kongresu zástupců evropských domorodých kultur ECER ( European Congres of Ethnic Religion ) v Litvě v červenci 2014.

Video spustíte kliknutím zde.


« Předchozí 1 2 3 4 Další »