Calendar of events

<< January 2021 >>
M T W T F S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Česky

Škola ceremoniální práce v rámci Slovanství, cyklus 2018


Slovanství

poselství, které spojuje lidi v naší zemi

 odkaz našich dávných předků stále žije v našich srdcích


V roce 2017 jsme pro veliký zájem o studium otevřeli dvě skupiny pro toto studium. Je to veliká radost, nyní otevíráme nový cyklus školy od ledna 2018, kde budeme pokračovat ve studích a předávání moudrosti našich předků. Již je možné se do nového cyklu přihlásit.

Co nás čeká?

Cyklus seminářů věnovaných výuce ceremoniální práce v rámci slovanské tradice je výukový program s deseti úrovněmi studia. 

Každé úrovni bude věnován jeden víkend a výstupem absolování každého stupně výuky bude získání praktických dovedností, které povedou k samostatnosti při realizaci slovanských ceremonií.

Tato škola má umožnit vyškolení většího počtu ceremoniálních vůdců – kněžích a kněžek a tím pomoci jednotlivým lokalitám v Čechách a skupinám zajímajících se o slovanské ceremonie vést vlastní obřady nezávisle a zároveň společně rozvíjet hloubku ceremonií, jiných prací a podílet se na propojení lidí mezi sebou skrze naší domorodou kulturu.

Výstupem po absolovování bude možnost sám/a vést slovanské ceremonie pro okruh přátel, nebo v rámci větších skupin, bude také možnost aktivní spolupráce se Slovanským kruhem. Dále bude možno pokračovat ve studiu u našich zahraničních kolegů ze slovanské a jiných navazujících tradic. 

Budete mít aktivní propojení s magickou silou uschovanou ve slovanské tradici a s jejím použitím dělat hluboké, léčivé práce v rámci mnoha typů ,,polí,,. Také tím pomůžete obnově naší původní spirituální tradice, která patří nám Čechům, Moravanům atd. Stanete se postupně znalci slovanské tradice. 

  Další stupně vzdělání budou spřístupněny po absolování této školy. Jde o výuku hlubších úrovní jednotlivých stupňů a také předávání nejnovějších výsledků bádání v oblasti slovanské spirituality.

Sláva Rodu


Další informace:

Cena jednoho víkendu:    2500,- kč (nezahrnuje cenu za ubytování a stravu).

Platí se vždy první a poté druhá polovina cyklu.

Další informace o obsahu výuky a nákladech na výuku, zašleme přihlášeným studentům. 

Studenti mají přístup do veliké databáze kvalitních informací o Slovanství.

Skupina je limitovaná - max. 20 osob.


Přihlášky a dotazy posílejte na:     okobohu@gmail.com

Jakmile nám pošlete zprávu emailem, pošleme vám obratem všechny podrobné informace pro vaše přihlášení do školy a místo Vám rezervujeme.


Akce ve spolupráci s organizací Slovanský kruh.


                


 


All events