Kalendář akcí

<< Září 2018 >>
P Ú S Č P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
English

Mezinárodní transpersonální konference - International transpersonal conference - ITC 2017 - pozvánka

Vážení přátelé,

 

přijměte pozvání na jedinečnou událost, která se bude konat v Praze 28.8. -1.10.2017.

Informace o konferenci najdete kliknutím zde.

 

Další informace o konferenci ITC 2017 najdete níže:


 
 

“Západní věda se blíží změně paradigmatu takového rozměru, že pro ni neexistuje precedens. Přichází změna, která vyvrátí naše chápání skutečnosti a lidské podstaty. Překlene rozdíl mezi východní spiritualitou a západním pragmatismem. Smíří dávnou moudrost a moderní vědu.”
– Stanislav Grof

Není to náhoda, nastal čas.

Linka

Milí přátelé transpersonální tématiky,

při příležitosti 50. výročí transpersonální psychologie a 25 let od konání transpersonální konference v roce 1992 v Praze se opět vracíme, abychom se znovu sjednotili a společně zhodnotili, kde se na poli transpersonální psychologie nacházíme, co se událo i co se má stát a jak můžeme efektivně čelit budoucím událostem společně.

Linka

PROGRAM: JE VENKU

S blížícím se datem konference je načase, abyste zkontrolovali, že máte zajištěno vše, co je k Vaší účasti na konferenci třeba, a budete tak moci plně vstřebávat to, co PROGRAM nabízí. Během čtyř dní vystoupí na 140 řečníků, proběhne více než 40 workshopů, uvidíte na 50 plakátových prezentací, a čeká nás i kultura například v podobě výstavy holotropního umění. Rozhodně byste neměli opomenout relaxaci během večerního programu věnovaného psychedelickým historkám pod taktovkou našich kolegů z projektu Psymposia nebo připravovaná hudební vystoupení (mj. i kapely Létající koberec) a nakonec si schovejte  síly na notnou dávku socializace, protože o tom to je. Jednota. Celistvost.

Ilustrace

VÝZVA PRO VYSTAVOVATELE

V případě, že chcete v místě konání konference prezentovat vaši organizaci, vystavovat nebo prodávat produkty, kontaktujte naši koordinátorku "přidaných hodnot" na adrese daniela.itc2017@gmail.com.

Linka

TRANSPERSONÁLNÍ SVĚT

Vzhledem k tomu, že konference má slovo TRANSPERSONÁLNÍ ve svém názvu, vysvětlení nejspíš není třeba, nicméně je načase zdůraznit mimořádný seznam přednášejících, kteří nás obohatí svou moudrostí v přednáškách věnovaných tématice Transpersonální psychologie, psychoterapie a klinických studiích.

Ilustrace

Je pro nás ctí pořádat konferenci pod záštitou člověka, který nikdy neztratil víru ve změnu paradigmatu, která posune naše chápání reality a lidské přirozenosti/podstaty člověka. MUDr. Stanislav Grof, spoluzakladatel a hlavní teoretik transpersonální psychologie s více než šedesáti lety zkušeností v oblasti výzkumu změněných stavů vědomí, odstartuje transpersonální událost letošního roku úvodní přednáškou na téma "Plaidoyer pro transpersonální psychologii: teoretický a praktický význam jeho objevů".

Linka

SMRT NENÍ KONEC

Světoznámý filozof, jehož práce napomohla změnit naše současné pojetí smrti Raymond Moody Jr., MD, Ph.D. bude ve své řeči "Reinkarnace a vzpomínky na minulé životy: Přehled výzkumu" zkoumat otázky týkající se reinkarnace včetně spontánních vzpomínek na minulé životy, vzpomínek na dětství a záblesky minulých životů objevující se během zkušeností blízké smrti.

Raymond Moody

I SPIRIT NĚKDY POTŘEBUJE POMOCI

V dnešní době se spirituální problémy rojí jako houby po dešti. Význam rozlišování těch psychopatologických od potenciálně duchovně transformujících zážitků je stále patrnější. Dr. David Lukoff, spoluautor kategorie DSM-IV, “náboženský nebo duchovní problém”, vystoupí s přednáškou na téma "Od duchovní nouze ke spirituální kompetenci", ve které se zaměří na objevy transpersonální psychologie k rozšiřování role spirituality v psychoterapii.

Dr. David Lukoff

SÍLA HLASU

Mezinárodně uznávaná průkopnice hnutí léčení zvukem a léčení předků, která v sedmdesátých letech rozšířila po světě výuku alikvotního zpěvu - Jill Purce - se s námi podělí o své znalosti nejen v přednášce na téma “Léčivý zvuk a léčení rodiny a předků”, ale i prostřednictvím Workshopu léčivého hlasu, díky kterému si každý bude moci vyzkoušet sílu svého hlasu.

REGISTRUJTE SE

Linka

PROBUĎTE V SOBĚ ŠAMANA

Existují různé techniky, jak dosáhnout stavů vědomí umožňujících léčení zevnitř. Profesor Pier Luigi Lattuada nám ve své přednášce představí systém "Biotransenergetiky: Od praktikování psychoterapie k cestě seberealizace". Techniku "Psychotrans: Psychologie přítomnosti, tady, teď a všude kolem" zase představí prostřednictvím workshopu, a tak se i Vy můžete dozvědět o stavech vědomí, ve kterých je možné nově nahlédnout řešení problémů a konfliktů, najít odpovědi na otázky a objevit tvůrčí procesy, které jsou nezbytné pro změny a inovace.

Pier Luigi Lattuada

KAM AŽ SAHAJÍ VAŠE SNY?

Tadas Stumbrys, Ph.D., psycholog, pedagog a vědecký výzkumník lucidního snění, ve svém příspěvku na téma "Přínos výzkumu lucidního snění pro transpersonální psychologii" vysvětlí, jak může transpersonální psychoterapie využívat lucidní snění jako nástroj pro vnitřní práci a samoléčbu.

Tadas Stumbrys

SÍLA SEXU

Spolu s Jenny Wade, vývojovou psycholožkou specializující se na strukturování vědomí a jeho potenciál, objevíme potenciál přístupu k jiným realitám a duchovních zkušenostem. Ve své řeči "Léčebná síla transcendentního pohlaví" se zaměří na pozitivní transformaci prostřednictvím transcendentních sexuálních zkušeností a na to, co se stane, když sex vyvolá mystické zážitky, nebo zážitky “z jiného světa”.

Jenny Wade

LÁSKA JE TU S NÁMI

Téma “plné lásky” představí Siegmar Gerken Ph.D., univerzitní profesor a průkopník v terapii zaměřené na tělo a na vědomí, jehož vlastní dětská zkušenost blízké smrti (NDE) a s ní spojená vize "přinést světlo do těl lidí" nakonec vedlo k jeho výzkumu v oblasti dokumentace energetického pole ve spolupráci s prof. F.A. Poppem o psycho-emocionálních stavech, jež otevřely nové obzory vědcům i praktikům.

Siegmar Gerken

Ilustrace

NOVÉ PŘÍSTUPY

Autor Pneumatických systémů, Juan Ruiz Naupari, bude hovořit o tom, jak dosáhnout "pneumatických" zkušeností v transpersonálním světě.

Slyšeli jste o psychoterapii s aktivní egolýzou (AE)? Autor tohoto jedinečného přístupu, Dr. Patricia Anzari, společně s Dr. Janem Peychem vysvětlí, proč uvidíme "Aktivní Egolýzu jako cestu k osobní transformaci"

„My, dědici chaosu, musíme být architekty nové jednoty.“
– Frederick John Kiesler

Těšíme se na Vás v Praze!

Váš organizační tým

Loga

Pokud máte problémy se zobrazením tohoto e-mailu, klikněte zde »

zrušit odběr newsletteru
 
 
 
 
 
 
 

 

 


Přehled akcí